Meistrite Liiga. Juventus reageerib faktidele nendega, kes soovisid seda "üle" ja pärast seda, kui Napoli tabas ka Ateena

Pärast Serie A meistrivõistluste juhtide hiljutist võitu
Juventus on kinnitanud suur Euroopa tasandil ja läheb Ateenasse võtta võit vajas järgmise vooru ja maandumine nokaut etapi Champions League.
Olympiacose kodus tekitatud 2: 0 võimaldab tänu Cuadrado ja Bernardeschi väravatele bianconeritel oma grupi sulgeda teisel kohal, mille võitis ootuspäraselt Barcelona, ​​kes sama skooriga alistab kvalifikatsioonisõidus endiselt Lissaboni Sportingu sunnib teda "taanduma" Euroopa liigasse.
Ilmselgelt jäi Juventuse treener Massimiliano Allegri Mediaset Premiumi mikrofonidega rahule: „Esimesel poolajal tegime palju vigu, eriti esimese 20 minutiga. Euroopas on alati raske võita, pidime lööma teise värava, kuna meil olid selleks võimalused. Ka sellepärast, et siis saime selle nurgalöögi esimese poolaja lõpus viigistada ja siis oleks sellest saanud veel üks mäng. See oli finaal. Teisel poolajal oli veidi udustamist, jätsime paar sammu vahele ja pidime end kaitsma, et kannatuste hetk mööduks. Nagu juhtus Napolis, kus tahtsime palli juhtida seistes ja see on võimatu, peate palli liigutama. Siis läks San Paolo kohtumine kokkuvõttes hästi ka seetõttu, et Napoliga pole kunagi lihtne: see on meeskond, kes jookseb 90 minutit. Kuid me peame parandama mõnes aspektis, isegi lõpumängudes. Peame mõistma, millal anda vastasele otsustav hammustus võidusõitude võitmiseks ja edasipääsu valikul paremaks muuta: peame selle nimel palju vaeva nägema. Dybala on hädas? See on aeg, kui tema jaoks ei lähe kõik hästi ja on. Sama juhtus temaga ka eelmisel aastal. Ta peab olema rahulik ja hakkama uuesti suure lihtsusega asju ajama. Juventuse fännide skepsis? Juventuse fännidel on liiga palju negatiivsust, nad arvavad alati, et kaotavad finaali. Vahepeal lähme ja mängime seda ka seetõttu, et Meistrite liiga finaali minek pole lihtne. Nad peavad olema positiivsemad ”.