Hiinast pärit intervall vihale: Jovetic ja Perisic loendavad

Pärast Lyoni ja Müncheni Bayerni alistamist võitis Luciano Spalletti uus Inter samuti 2: 1 Antonio Conte Chelsea vastu, võites seega rahvusvahelise meistrite karika Singapur 2017 ja lõpetades parimal võimalikul viisil Kaug-Ida turnee. Absoluutsed peategelased Stevan Jovetic ja Ivan Perisic, nerazzurri võrgustike autorid ja kaks suurepärast etendust. Samas on Spalletti positiivne test ja hea märk, kuid ta keeldub entusiasmi pidama silmas pidades esimesi ja silmapaistvaid ametlikke kohustusi. "Meeskonna jaoks on see oluline võit. Kõrgel tasemel vastaste leidmine võib tekitada teatavat kartust, see, et mängisime isikupäraselt ja enesekindlalt, teeb mind väga õnnelikuks, ”sõnas ta kohtumise lõpus. "Tegime tund aega mängimist kõik õigesti, siis ei saanud me enam palliga hakkama. Midagi tuleb parandada, see võtab natuke rohkem tasakaalu ja isikupära “, lisas Nerazzurri treener. Väljal 4-2-3-1 Borja Valero mediaanidega, Jovetic ainus ründaja Candreva, Brozovici ja Perisiciga selja taga, on Interi lahkumine suurepärane: juba 2 'juures peab Courtois ristisõidu osas suurepäraselt sekkuma Candreva, siis Joveticu ja Gagliardini katsed lükatakse siniste kaitsega tagasi. Neli minutit hiljem on ikkagi ohtlik Gagliardini väljastpoolt. Chelsea kasvab minutite möödudes ja ilmub Padelli osadele 28 'juures, Williansi parempoolse jalaga pööramine suunatakse põiklati kohale. Vigastusajal on mängu avav episood: Borja Valero serveeritud servi all langeb Jovetic Azpilicueta'ga kokkupuutesse ja kohtuniku jaoks on see karistus. Võrse Montenegro arve tagasi Courtois, Belgia väravavaht Aga miski ei saa kasutusele võtta üha Jovetić. Montenegro elanik rõõmustab, imiteerides räigelt oma käega žesti, et soovib jääda Interi juurde. Nagu esimesel poolajal, sprindib Inter ka teisel poolajal algklotsidest paremini. Mõne sekundi pärast tegeleb Perusic tõsiselt Courtoisiga. 53. minutil saabub duubeldamise eesmärgi eelmäng: Jovetic laseb käima Horvaatia ääremängija, kes seekord lööb Courtoisi vasakpoolse diaginaaloperatsiooniga vasakult äärelt kaugemale posti. Inter näib olevat valdkonna meistrid ja värskelt sisenenud Joao Maroga koguni kolmanda värava lähedal. Kuid 75. minutil vähendasid londonlased miinust poole tänu õnnetule tagasisöödule Kondogbia poolt, kes üllatas Padelli ja pääses võrku. Nerazzurri jätab paljudest muudatustest ja energiatest, mis tulevad vähemateks, jätta Chelseasse liiga palju välja, mis lükkab edasi võrdsete otsuste tegemisel, ilma et see muutuks tõeliselt ohtlikuks. Kohtumine lõpeb Interiga 2: 1, kes viib koju Singapuri rahvusvahelise meistrite karika ja lõpetab Aasia turnee võitmatult. Nerazzurri Aasia edu kinnitab Itaalia meeskondade suurepäraseid tulemusi selles rahvusvahelises meistrite karikas, Pärast suve meistriliigat olid nad viimastel aastatel liiga sageli Euroopa tippklubide juuresolekul halvad näitajad korvanud. Spalletti Nerazzurri jätab Aasia võitmatuks rahuloluga, et ta on võitnud meeskondi nagu Chelsea, Bayern ja Lyon. Milan, alati Kaug-Idas, on pekstud Baieri Ancelotti ja kaotas Borussia Dortmund. American rühm, ootab vastasseisu, isegi Juve ja Roma ei ole disfiguring: Juventus pärast lüüasaamist vastu Barcelona võita PSG, samal ajal kui Rooma pärast lüüasaamist karistuste Prantsuse rütm Tottenham. Ühesõnaga, pärast aastaid kestnud pettumusi hakkab Itaalia jalgpall lõpuks pead tõstma.