Serie B. Palermo, Parma ja Bari ootamine

Pärast eelnevalt eile vahel Frosinone ja Avellino lõppes tulemus 1-1, nad on lihtsalt lõppenud kõige vasteid 15ª matchday Serie jalgpalli meistrivõistlustel B.
Väärtpaberite päeva, kui nad teenivad neile õiguse Parma ja Bari tänu tänapäeva võidud ületa Frosinone ja Palermo, kuid mängida edasilükkamine "Laupäeva öö" on Favorita vastu Citadel ja võtta tipp kooselu. Parma saab oma viienda võidu kuue mängud ja teeb seda raske rüselus 4-0 Ascoli tänu väravat Iacoponi, insigne, Baraye ja Munari. Väärib märkimist, et Marches pärast jäänud 10 jaoks absurdne väljasaatmise Addae, on vastamata võimalikku karistust 2-1 koos Santini, kes sai Parry minutis 83 karistus lootuse alates Fraktalid.
Bari vallutus pigem oma esimese kaugusel võit hooaja Novara, kus ta võitis 2-1 koos eesmärkide, kõik teises pooles Petriccione ja Anderson, samas kui eesmärgiks lipu Piemonte kannab allkirja endise mõisa, mis 87º tähistab ebaolulist võrku.
Parema ja Bari moodustatud tipppaari taga, kes juhivad edetabelit 26 punktiga, jõuab Palermo ja Frosinone 25-ni Chiavarist hea punktiga naasev betoonist Venezia, 0: 0 viigi tulemus ergutatud Virtus Entella vastu ravim Aglietti. Ühe sammu allpool tõuseb Vivarini Empoli 24-le, kinnitades end tänu oma kahele Caputo / Donnarumma pommitajale autentseks ründemasinaks ja pekses Cesenat pürotehnika 5-3 abil. See on eesmärkide jada: Donnarumma esimese poolaja 14. ja penaltil teise poolaja 11. päeval, Caputo 27. allkirjastades 3: 0 värava, Fazzi lühendab 31. minutil Cesena, kuid kõigepealt Zajc 40. ja siis Krunic 42. Jallow 47. ja Moncini 49. teisel poolajal löödud kaks väravat ei mõjuta lõpptulemust. 21 paarilisest punktist lähevad kokku Cremonese ja Salernitana, kes lähevad vastuollu Arechi homses edasilükkamises, et proovida läheneda edetabeli väga kõrgele alale ja eemalduda 9. positsioonilt, mis on esimene play-offist välja arvatud, täna hõivatud Pescara di Zemani ja Carpi 20 punkti. Abruzzese naasis 3: 1 võiduni Pro Vercelli vastu tänu Pettinari tabamusele 37. ja 55. kohal ning Capone väravale 60. kohal, samas kui Vercelli lipu värav kannab Morra allkirja 65. kohal. Selle asemel kogub Carpi Perugias Curi juures väga raske viie, kes naaseb võidu juurde peaaegu kahe kuu pärast. Griffinite võrgud saavutasid Buonaiuto 4., Bandinelli 9., Di Carmine esimese poolaja 33. ja 15. poolaja teisel poolel. Põhja-Korea han sulgeb kontod teise poolaja 20. päeval. Finaalis teatada veast Malcore kohast, mis saadab lipu võimaliku värava põiklattale. 19 punktiga on L'Avellino värske eilsest suurepärasest punktist Frosinones, samas kui 18 punktina leiame viis meeskonda alates Perugiast, kellest just rääkisime, Cittadellast, kellel on üks mäng vähem kui esmaspäeval Palermos, alates
Novara alistas kodus vastu neo juhid Bari, Foggia sörkimine on Zacharias vastu üha võitlev Ternana kes olid võtnud kaasa esimesel võimalusel koos Tremolada et 4º hetke esimese poole ja joonistada Rossoneri oli saabunud 64º koos Beretta. See sulgeb kvintett Brescia, kes ei saa mööda joonistada 1-1 kodus Spezia. Marino meeste õnnestus asuda juhtima, ütlematagi selge, et tänu tavaline Caracciolo et 72º sõlmis oma 8º eesmärk hooajal. Aga juhtima kestis vaid kuus minutit, sest 78º Ammari näitab tulemus kasumiläve kaasa mille sulgeb mängu ja oma võrgu vahendusel Spezia õnnestub teha väike samm edasi ja teha kuni 17 punkti, üks rohkem kui play-out pindala täna Pro Vercelli ja Virtus Entella nii veteranid 16 osakaal vastavalt alates lüüasaamist Pescara ja kodu joonistada vastu Veneetsia. Ümardamine läbi kolm võistkonda, et praegu hõivavad positsioone, et kui meistrivõistlustel lõppes nüüd tähendaks otsest taandamise, nimelt Ternana sisse 15 punkti, Cesena sisse 14 ja mida toob Ascoli mis sulgeb 13 punkti.