Serie B. Frosinone mõjutab Vellino ja ei suuda pikenemist tippkohtumisel

Frosinone ei saa "lennata". Eile õhtul ootuses 15ª päeval Serie B Stadio Benito Sons, ees üle 12.000 pealtvaatajat sealhulgas umbes 700 irpini fännid rahvarohke kaugusel frusinate uue rajatis, võistlesid Frosinone ja Avellino. See lõppes tulemusega 1-1 tõttu väravate juures 5º minut esimesel poolel, kui penaltit Castaldo ja 49º Daniel Ciofani aru juht täpne aidata alates Ciano. Kõlav kahe metsas mõjutatud Frosinone, et 12º tsüaansinisena et haarab saata ja 31º koos Dionisi, et selle asemel tabab posti vasakul väravavaht.
See oli Frosinone'ile õige võimalus lennata ja vähemalt ajutiselt üle saada, juhid Palermo juhtimisel. Selle asemel, Frosinone, natuke isiklikuks halvad küljed ja ebatäpsuse tulistamist teda natuke heaks kohtuprotsessi pakkumisi dall'Avellino, kes on mänginud mängu oma nägu, püüdes rohkem kui ühel korral leida ja ülekandmine seekord on asjakohane öelda, palju tänu arbitraaži, mis on mõjutanud mõned ebamugav otsuseid, ei suutnud võita võidu, et ilmselt teeninud punkte. Aga jalgpall, nagu me hästi teame, ei ole poks, ja kaks võistkonda jaganud mail lõpus 98 kokku minutit valmistatud pideva meelemuutus. Frosinone tõuseb 25-i ja Avellino osutab 19-ile.