Strapotere Juve läheb Itaalia Cup veerandfinaalidele

Derby toimub Itaalia karikavõistluste veerandfinaalis. Tegelikult võitis Juventus kodus Genoat 2: 0 ja 3. jaanuaril esitab ta Allianzi staadionil väljakutse varem Rooma väljaku 2: 1 vallutanud Torinole. Juventus ja Genoa seisid juba järgmisel meistrivõistlustel mõistusega silmitsi tänaõhtuse pühendumusega, kuna kaks tehnikut andsid käibele piisavalt õhku: võrreldes eelmise pühapäeva Bolognas toimunud matšiga on Allegri kaheksat vahetanud algkoosseisus üheteistkümnes, samas kui Ballardini tegi veelgi rohkem, valides kümme erinevat meest kui need üksteist, kes eelmisel pühapäeval Fiorentinas matši alustasid. Bianconeri asus väljakule, kiirendades kohe gaasipedaali, kuid suurepärane palli valdamine ei andnud kohtumise esimeses osas mingeid erilisi võimalusi. Juve jaoks avanes aga suurepärane võimalus kell 24 ', kui pall tuli Bernardeschi korraldatud vasturünnakust Douglas Costa'le, kes diagonaaliga kutsus Lamanna paraadile, osates hästi avatud käega vastu panna. Minut hiljem ei õnnestunud Bentancuril ega Barzaglil nurgalöögi arendamisest mõne meetri kaugusel väravast suurepärast võimalust lõpule viia. Juve jätkas surumist ning pärast Marchisio kõrget lööki ja Bernardeschi karistuslööki nurgas Lamanna löögiga nurgas oli väljakutse avamiseks õhtu kõige oodatum Paulo Dybala: „Joya” pärast kahte järjestikust väljaarvamist kasutas ta Marchisio abil Bernardeschi loori, suurepärase mänguga vabanes ta Gentilettist ja Cofie'st ning pani ebakindlates tasakaalu tingimustes palli madalalt vasakult paremale. Lamanna. Teisel poolajal suutis Genoa lõpuks tõsta raskuskeskme ja suruda end mitu korda Juventuse poolele ning vahetult enne veerand tundi kutsus just Galabinov Szczesny võimsa diagonaaliga kahtluse alla, et Poola väravavaht pani ta näpuotsaga nurka. Genovast pärit bulgaarlane proovis neli minutit hiljem vasaku jala löögiga, mis lõppes napilt. Võistluse lõpus viskas Allegri Higuaini võitlusesse, et anda talle aega järgmise laupäeva matšiks, ja esimesel suurel võimalusel lõpetas argentiinlane trenni lõplikult: Dybala vertikaalsel puudutusel oli Pipita hea vältimaks kokkupõrget Rossettiniga ja täpse parema asetusega Lamannat uuesti võita. Kaheksa minutit pärast lõppu määras kohtunik Maresca ka Genovale penalti Asamoah väidetava vea eest Pellegrile, mille VAR kohtuniku otsuse parandas. Õhtuse positiivsete märkuste seas on ka Giuseppe Rossi valdkonna tagasipöördumine.