Tennis: Australian Open, Wozniacki Batte Halep võitis Trofeo ja WTA esimese koha

Ta leiab, et see lõpuks võita oma esimese Grand Slam karjääri Caroline Wozniacki, mis paneb ennast skoor 7-6 (7-2), 3-6 6-4 Rumeenia Simona Halep naiste lõplik Australian Open.
Tänu võidule täna betooni Melbourne, saadud 2 53 tundi ja minutit, Taani tennisist 27enne üks löök antakse lisaks maineka turniiri, isegi peal WTA edetabelis, hüpata Rumeenia Halep.
Lõplik iseloomustab suur kuumus, et vaatamata õhtul tundi mängu, on oluliselt mõjutanud jõudlust kaks tennisistid on praegu maailma tugevaim.
Tugevalt alustab Wozniacki, kes murrab teises geimis Halepi servi ja pääseb seejärel seisul 3-0, kuid seisul 5-2 õnnestub rumeenlasel 5-5-ni jõuda taastada ja seejärel tie-breakil, kuid otsustavas geimis on selleks Wozniacki domineerivad, jättes vastasele vaid kaks punkti. Teises setis riskib Halep taas kolmandas geimis servist loobuda, kuid pärast 4 murdepalli salvestamist hoiab ta kinni ja seisul 4-3 murrab Taani servi, sulgedes 6-4. Viimases mängus kaotab Halep servi seisul 2: 0. Kolmas mäng oli surmav (18 punkti), kusjuures Halep taastas vaheaja tagantpoolt kuuendal kasulikul pallil. Neljandas geimis möödus taanlaste jaoks veel üks vaheaeg, seekord null, 3-1-le juhtima. Kuid Halep paranes kohe, püüdes vastase seisu 3-3. Wozniacki näib olevat hädas ja Halep paneb kolmanda järjestikuse mängu juhtima 4-3. Pärast Wozniacki füüsiliste probleemide peatumist teeb taanlane pausi ja võtab seejärel 5-4. Otsustavas mängus paneb Halep toime topeltvea, oma matši esimese ja Taani kapitali esimeses matšpunktis.