Piłka nożna: Włoski kraj kobiet przekonuje i pokonuje Mołdowę suchym 5-0

Kobieca drużyna Włoch, prowadzona przez trenerkę Milenę Bertolini, pokonała Mołdawię czystym wynikiem 5: 0 w pierwszym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata we Francji 2019. Zaczyna się post-Cabrini, ale także Gabbiadini (historyczny były kapitan). na znak Barbary Bonansea, zawodniczki Juventusu, która w dziewiątej minucie, po przytłaczającej akcji, Daniela Sabatino podaje piłkę, która prowadzi Włochów pięknym skrzydłowym z pierwszym zamiarem.

Podwojenie następuje o 22. miejscu, a Girelli ponownie służy Bonansei, która podpisuje 2-0. Reprezentacja gra dobrze, a na 33. miejscu jest trzeci gol z Cristianą Girelli, a na 38. Valentina Bergamaschi podpisuje bramkę 4-0, którą kończy pierwsza połowa. W drugiej połowie Girelli ponownie podpisał podwójne konto i ustawił wynik na finał 15-5.