Napoli pokonany w powrocie przez Atletico Madryt.

Napoli przegrało 2: 1 z Atletico Madryt w meczu otwarcia Pucharu Audi w Monachium. Kolchoneros z Cholo Simeone w finale wyłoni zwycięzcę Bayernu Monachium-Liverpoolu. Jednak pozytywnie zagrał podopieczny Maurizio Sarriego, który w 11. minucie drugiej połowy objął prowadzenie po znakomitym prawym golu José Callejona, który wyśmiał Oblaka po dośrodkowaniu Ghoulama. Wcześniej Napoli nie wykorzystał rzutu karnego z Milikiem w pierwszej połowie. Pod koniec meczu powrócił Atletico: w 72. minucie były zawodnik Milanu, Fernando Torres, kpił z Reiny, uderzając lekko po asyście Griezmanna. W 81 min podczas wykonywania rzutu rożnego, Vietto walczył o podpisanie zwycięskiego gola dla zespołu Simeone. Na 89 min Atletico pozostało w dziesiątce za wyrzucenie Godina za podwójną żółtą kartkę, pokazując, że to był prawdziwy mecz. Pomijając wynik, dobry poligon doświadczalny dla Napoli, biorąc pod uwagę eliminacje do Ligi Mistrzów, które obiecują wszystko, ale proste.