NFL, Philadelphia Eagles pokonały faworytów New England Patriots w Bostonie i wygrały swój pierwszy Super Bowl

The Underdogs, Underdogs, ofiary ofiar z Philadelphia Eagles niespodziewanie zdobyły pierwszą Super Bowl w swojej historii i osiągnęli to w 52. edycji najbardziej lubianych zawodów sportowych w USA, pokonując „wielorasowych” patriotów New England w Bostonie że to upragnione trofeum zdobyło je sześć razy.
Wynik końcowy 41-33 uśmiecha się zatem do drużyny z Filadelfii, która prowadziła przez cały mecz, prowadząc w finale jako prawdziwy bohater. Tylko dreszczyk emocji towarzyszył Pennsylvania Eagles, a stało się to po raz czwarty i ostatni, kiedy Patrioci prowadzeni przez absolutną gwiazdę futbolu amerykańskiego Toma Brady'ego zdołali wyprzedzić, wyprzedzając po raz pierwszy na prowadzeniu 33 do 32. Ale Eagles, prowadzony przez niesamowitego rozgrywającego, jakim jest Nick Foles, nie poddawał się i nieco ponad dwie minuty przed końcem objęli prowadzenie ze spektakularnym osiągnięciem: podczas startu Foles chwyta owalnego Freda Barnetta, który strzelił golem. w locie anioła. W ostatnich pozostałościach gry dramat, w którym Tom Brady traci piłkę, anulując wszelkie nadzieje na wyzdrowienie Patriotów. Mecz kończy się 41 i 33 rokiem dla Filadelfii, która po raz pierwszy w historii zostaje mistrzem. A Foles jest zasłużonym koronowanym MVP, najlepszym graczem.
Finał Super Bowl, jak wiemy, z czasem stał się show w serialu. Wydarzenie sportowe jest otoczone pokazami na najwyższym poziomie, które same w sobie uzasadniałyby cenę biletu. Tym razem w połowie meczu, rozgrywanego na stadionie US Bank Stadium w Minneapolis, organizatorzy chcieli poświęcić specjalny hołd jednemu z ulubionych dzieci w mieście Minnesota: księciu Rogersowi Nelsonowi lepiej znanemu pod pseudonimem Prince.
Tak naprawdę w przerwie Super Bowl była chwila ogromnych wzruszeń i entuzjazmu, gdy w przerwie pokazowej pojawił się hologram Prince'a, zaczerpnięty z teledysku „Purple Rain”, który w duecie z Justinem Timberlake w notatkach „I would Die 4 You”. Sugestywne światła smartfona oświetliły stadion Us Bank w Minneapolis, rodzinne miasto artysty, który zmarł w wieku 57 lat w kwietniu 2016 r. Z powodu przedawkowania środków przeciwbólowych.
Wydajność została przeprowadzona pomimo towarzysz księcia, Sheila E, wyraził sprzeciw w ostatnich dniach.