Serie B zaczyna się! Dużych nie rozczaruj

Czekając na przełożenie jutrzejszego wieczoru w San Nicola między Bari i Ceseną, zróbmy zdjęcie pierwszego ekscytującego dnia mistrzostw Serie B, które w tej chwili dały nam cele 28 i ogólnie uszanowały prognozy wigilii. Prawie wszystkie wielkie nazwiska wygrywają. Parma pokonał 1-0 (kara Calaiò) Cremonese w oczekiwaniu na piątkowy wieczór, Palermo i Frosinone pokonali z takim samym wynikiem 2-0 odpowiednio Spezia a Favorita z bramkami Ttrajkovskiego i Nestorovskiego oraz Pro Vercelli u siebie dzięki bramkom z Dionisi, a następnie wydalonych i Paganini. Rosanero zostali wezwani do zwycięstwa również w celu podniesienia morale rozczarowanego placu ze względu na ostatnią spadkę i otwarcie kontrastuje z patronem Zamparini. Odnosi sukces bez narażania się na szczególne ryzyko w stosunku do Ligurian. Ciociari, także z gorzkiego rozczarowania brakiem awansu w zeszłym roku, w cieniu jednego gola w różnicy bramek z Hellas Verona, pokazują, że są już w dobrym zdrowiu, dając wyraźny sygnał siły, nawet gdy pozostaje gorszy. numeryczny. Perugia, po zrobieniu 4 w Benevento w Pucharze Włoch, zdobył kolejnego 5 w Chiavari i pokonał Virtusa Entellę z wynikiem 1-5. Absolutna gwiazda wieczoru, północnokoreański Han Kwang-Song, który trzykrotnie wpycha piłkę do siatki i przynosi piłkę do domu (inne gole Cerri po rzucie karnym i Colombatto dla Perugii, podczas gdy cel flagi Biancoceleste przynosi sygnatura Troiano, także na rzut karny).  Stawki są podzielone, co kończy mecz wynikiem 0-0, Wenecji Pippo Inzaghi w Serie B po latach 12 i solidnej Salernitana di Bollini. Empoli również losuje dla 1-1 po tym, jak przeszedł pod Liberati z Terni. Sieci noszą podpis Finotto dla Fere i Krunic dla Tuscans. Carpi, przy odrobinie szczęścia, bije 1-0, dzięki sieci nowego zakupu (była seria D w Manfredonii) Malcore Novara, który zasługiwałby na coś więcej. Avellino pokazuje postać i „odzyskuje” grę, która była kiepska dla początkowej przewagi Brescii ze zwykłym Caracciolo za karę. Równa dla Ardemagni Irpinia i kilka minut po zakończeniu wieczny powrót Castaldo dobiega końca. Zawody pirotechniczne w Cittadella między mieszkańcami a Ascoli. Gospodarze wrócili do zdrowia po tym, jak znaleźli się w niekorzystnej sytuacji ze względu na cel Santini Ascoli, na który Schenetti, Kouame i Siega odpowiedzieli w pierwszej połowie na Cytadelę. W drugiej połowie skraca dystans dla Ascoli z Rossettim, a bianconeri nawet dotykają remisu w ostatnich minutach z De Santis. W pierwszym z dwóch właśnie zakończonych odroczeń, między Pescarą i Foggią, przed około widzami 15.000, z których prawie gości 2.000, na scenie z Serie A, pomimo stopni 34 i wysokiej wilgotności, zdecydowanie wygrywa piękną piłkę nożną. Bezpośrednio przed Pescarą Foggia nie poddaje się i oferuje czterdzieści minut świetnej piłki nożnej, nie będąc w stanie zdobyć bramki. Pescara mistrza Zemana pokonała go i na swój sposób zalała studenta Stroppę i jego Foggię lawiną bramek.