Liga majstrov. Nesmrteľný Juventus Wembley núti a prechádza

Juventus vďaka svojej argentínskej dvojici bránke Higuain-Dybala dobytí Wembley a letí do XNUMX-tého kola Ligy majstrov. Po žrebovaní získanom v Turíne Tottenhamom, ktorému sa v prvej etape podarilo znovu spojiť dva góly s talianskymi šampiónmi, bol Juventus povolaný na výkon, zďaleka jednoduchý, ísť a „zlomiť“ Wembley je tak to bolo.
Pochod, ktorý sa doteraz konal v Londýne ostruhami v Lige majstrov, bol taký, ktorý spôsobil chvenie vašich zápästí. Briti, v súčasnosti štvrtá sila v Premier League, dorazili na toto dôležité vymenovanie po tom, čo porazili a „zostali pozadu“ v rebríčku, s určitou ľahkosťou, bojové lode kalibru Borussia Dortmund a najmä Real Madrid, ktorým upravili tri góly priamo na Wembley. , podnik, ktorý nie je skutočne na dosah každého.
Juventus Massimiliana Allegriho teda musel zvíťaziť a víťazstvo bolo napriek tomu, že zápas sa neukázal dobre.
Prvý zlomok hry bol v skutočnosti výrazne v rukách hostiteľov, ktorým sa podarilo získať vedenie vďaka ich juhokórejskému klenotníkovi Sonovi, ktorý sa v 39. polčase prvého polčasu podarilo zaútočiť na veľmi ťažkú ​​bránku za Buffonom. , 1-0. Juventus, ako sa to však stalo aj v poslednom majstrovskom zápase, keď na konci lákavého predstavenia proti Laziu, získali na hviezdu Dybala 3 zlaté body hneď po dokončení fotografie, včera tiež ukázali svoju osobitnú cynickú žilu a v druhej V priebehu troch minút druhej hry sa mu podarilo zvrátiť výsledok a priniesť domov veľmi dôležitú kvalifikáciu pre kolo XNUMX najprestížnejších európskych súťaží.
Dvojica Higuain-Dybala po tom, čo bola v tieni počas celého zápasu, sa rozpadla a od 19. do 22. dňa rozdelila hru v pravom slova zmysle, čím Juventus získala základné víťazstvo, ktoré mu umožní opäť hrať protagonistku Ligy majstrov.
Tottenham sa pokúša reagovať. Na konci hry udrel s Kaneom, ale to nestačí. Spursova cesta v Lige majstrov sa zastavila ohromením mnohých priaznivcov, ktorí prišli do Wembley, ktorí sa po anglickej výhode teraz tešili na posun smerom na úkor starej dámy, ktorá sa ukáže nesmrteľná v DNA.