Lazio "Irreducible" zdvíha taliansky super pohár do neba

Vince Lazio, kto nakoniec podarí rozptýliť tabu a Juventus až do neba, sa zásluh, talianskej Super Cup. Vyzeralo to, že ju zachránil na poslednú chvíľu Juventus s výstuhou z nového čísla 10 Dybala, že do piatich minút (85, a 90 ') sa vyrovnala dva góly strelené útočníkom biancoceleste Building. Pozrel na Kapitol ktorý riadil hru po väčšinu zápasu strávil všetko, čo mali minúť, ale Lazio preukáže, že majú charakter jej priaznivcov, to je ukázal, "nesnížitelný" a keď sme mali všetci odstúpil hrať aspoň čas navyše, je vpád do súperovho oblasti pri náhradného Lukaku uvedení pozvať loptu v strede, na ktorom ponáhľa ďalší nováčik, jeden z materských produktov Biancocelesti, je Lazio pravých. Sieť pod krivkou na sever, to Lazio fanúšikovia napučí, je konečným cieľom 3-2 a skratka Murgaš za minútu 93 '. Exploduje radosť Simone Inzaghi a jeho muži, aby sa na talentovaných 2-0 a riadenie bez väčších ťažkostí hrať až minútu 85, potom dať naivne robiť znova zostaviť v priebehu niekoľkých minút od bránky Dybala.

Skvelý dôkaz Lazia, že po známom prípade Keita a nie perfektnom stave Felipeho Andersona, ktorý sa v skutočnosti nedá počas zápasu použiť, sa začne pred bojovou loďou Juventus hanbiť. Prvými zábleskmi sú v skutočnosti Juventus a po počiatočnom vzrušení spôsobenom Cuadradom, ktorý síce poráža takmer bez problémov, ale nachádza vynikajúcu odpoveď od albánskeho brankára Strakoshu, je Lazio kompaktné a ukazuje sa ako tím. Dominuje, ako už bolo spomenuté, prvých 75/80 minút závodu, dvakrát zasiahlo Immobile a dotklo sa trojice najmenej za dvoch okolností. Juventus, ako to určuje jeho DNA, nikdy nezomrie, odolá úderu a využije únavu Biancocelesti na uhryznutie koristi. Trest a penalta, ktorú božsky kopol Dybala, už viedli k predĺženiu, ale ako už bolo spomenuté, v úplnom zotavení je tu veľká osobná akcia Lukaku, ktorý dribluje De Sciglio a podporuje Murgiu, ktorý štvrtý Superpohár odovzdáva svojmu vlastnému Laziu pod Curva Nord. Lazio vyhráva 3: 2 a je to najférovejší výsledok, ako poznamenal na konci zápasu aj tréner Juventusu Allegri, ktorý bude musieť tvrdo pracovať na skupine, ktorá bez svojho vrodeného „hladu“ po víťazstvách riskuje, že nezopakuje posledné triumfálne športové sezóny. .