Milan uzatvára hry na prvom "súbore" a začína výzvu pre Serie A

Milan uzatvára postup Škendija v prvom sete tým, že spôsobí Macedóncom ostré 6: 0, ktoré pravdepodobne prekročí všetky očakávania a očividne nenecháva súperom možnosť replikácie toho, čo sľubuje, že bude za týždeň tréningom za štátnymi hranicami. rovnako ako mólo pre šampiónov Rossoneri, ktoré sa v týchto končinách veľmi cení. Toto milánske AC po toľkých rokoch chudých postáv skutočne robí fanúšikom Rossoneri sen, keď napĺňajú tribúny San Sira, nie ako pri debute, ale v každom prípade v dôležitých číslach. Na predstavenie sa zúčastní viac ako 40.000 XNUMX divákov, ktorí najskôr predstavia a potvrdia novú epizódu „Banda Bonucci“, ktorá sa predstaví ako kapitánka v oficiálnych zápasoch AC Miláno. A keď už hovoríme o kapitánoch, hráčovi, ktorý si zložil pásku, len aby ju odovzdal bývalému hráčovi Juventusu, sa zdá sa, že mu táto baterka uľavila a skóroval, podobne ako portugalský útočník Andre Silva, na významnú dvojku. Skóre dokončia útočník Borini a obranca Antonelli.
Montella sa vzhľadom na debut v lige, ktorý sa očakáva o niekoľko dní, rozhodne pre čiastočný obrat, ktorý vidí v jeho obvyklých 4-3-3 Suso, Andre Silva a Borini v útoku, Kessie, Montolivo a Calhanoglu v strede poľa pred Donnarummou. Bonucci a Zapata budú pôsobiť v centrálnej oblasti s externými Conti a Antonelli. Rossoneri preukázali, že mali kontrolu nad hrou počas prvej polovice zápasu, čím zdôraznili porozumenie medzi jednotlivcami nad všetky očakávania.
V 13 'prelomili slepú uličku využívaním chyby súperovej obrany, Antonelli vyhral zákrok, Conti to skúsil strelou, ale tá bola zablokovaná, Andre Silva zasahuje a ten umiestnenou nízkou strelou nedáva chybu. Shkendija sa snaží reagovať a ukazuje sa v blízkosti Donnarumma strelou od Abdurahimiho, ktorá končí vysoko nad brvnom. V 25 ́ je 2: 0 pre domácich. Rozhodca pripúšťa trest, ktorý je v skutočnosti dosť otázny, bije Susa a Zahova, zrazeného bariérou, ktorá sa otvára, sa neudrží, Montolivo vtrhne za víťazným odpískaním. Prechádzajú iba tri minúty a prichádza trojica. Calhanoglu podáva v tejto oblasti Andreovi Silvovi, nedokáže ho zastaviť Cuculi a Portugalčan tiež kvapne Bejtulaia zo zeme a šup Zahova. Pred prestávkou si Milan dovolí luxus „premrhať“ svoje čisté šance na skórovanie s Calhanoglu, ktorý veľmi zle kope z hranice, a potom so Susom, ktorého krásny záver zavrhuje dobrý zákrok Zahova.
V druhej polovici Milan rastie a vytvára ešte viac príležitostí ako v prvej časti hry. Andre Silvu, Boriniho a Susa zastavuje stoický macedónsky brankár Zahov, ktorý je nútený čeliť veľmi silnej armáde Rossoneri prakticky sám. Na ohlásených 22: 4 si musíme počkať 0 ́. Contiho nízky nájazd z pravej strany, Andre Silva minul loptu, ale dorazil na kopačky Boriniho, ktorý sa musí iba tlačiť do siete. Je dosť času na aktualizáciu výsledkovej tabuľky Meazzy, ktorá prichádza ako piaty gól. Conti z pravej strany dáva loptu Susovi, ktorý predviedol peknú strelu, obvyklý Zahov však nakrátko odmieta a Antonelli vkladá do siete. Stále Zahovovi sa o pár minút neskôr podarilo zneškodniť peknú strelu päty Andre Silvu. Mladý Cutrone, hneď ako vstúpi, ide veľmi blízko k skórovaniu, ale bude to post, ktorý mu zabráni podpísať 6-0, ktoré však dorazí o pár minút neskôr, presne o 40 ′, keď Abate slúži vertikálne Montolivo, ktorý necháva pekné právo, ktoré dáva pečať do závodu.
Takže Milan v perfektnej ligovej forme. Jedinou nesúhlasnou poznámkou večera bolo svalové zranenie, ktoré sa stalo Bonaventurovi, ktorý sa v posledných minútach vrátil do šatne, takže jeho tím zostal v početnej prevahe a pravdepodobne odložil svoj debut na šampionáte.