Napoli porazil pri návrate z Atletica Madrid.

Neapol v úvodnom zápase Audi Cup v Mníchove prehral s Atleticom Madrid 2: 1. Colchoneros Chola Simeoneho nájdu vo finále víťaza Bayernu Mníchov-Liverpool. Pozitívny výkon však predviedol tím Maurizia Sarriho, ktorý sa ujal vedenia v 11. minúte druhého polčasu parádnym gólom Josého Callejona z pravej strany, ktorý sa vysmieval Oblakovi po centri od Ghoulama. Predtým Neapol v prvom polčase minul penaltu s Milikom. Na konci zápasu návrat Atletica: v 72. minúte sa bývalý milánsky hráč Fernando Torres posmechom dotkol Reina s asistenciou Griezmanna. V 81. min. Po rohovom kope sa Vietto dostal do stretu s podpisom víťazného gólu tímu Simeone. V 89 'zostalo Atletico v desiatke za vylúčenie Godina za dvojitú žltú kartu, čo ukázalo, že to bol skutočný zápas. Výsledok stranou, dobré testovacie prostredie pre Neapol vzhľadom na prípravné zápasy Ligy majstrov, ktoré sľubujú všetko, len nie jednoduché.