Serie B. Čaká na Palerma, Parmu a Bari

Po včerajšom postupe medzi Frosinone a Avellino skončilo výsledkom 1-1, väčšina zápasov 15. dňa futbalového šampionátu Serie B sa skončila.
Názvy dňa, v ktorých ich Parma a Bari zarobia právom, vďaka dnešným víťazstvám presahujú Frosinone a Palermo, ktorí budú hrať pri odklade „pondelňajšej noci“ v Favorite proti Citadele a budú mať najvyššie hodnotenie v rebríčku spolužitie. Parma zaznamenala svoje piate víťazstvo v posledných šiestich hrách a urobila tak tým, že Ascoli rozdrtila ťažkých 4-0 vďaka gólom z Iacoponi, Insigne, Baraye a Munari. Je potrebné poznamenať, že Marche potom, čo zostal v 10 pre absurdné vyhostenie Addae, vynechali penaltu z možného 2-1 so Santinim, ktorý dostal pokutu nádeje od Frattaliho v 83. minúte.
Bari namiesto toho vyhrá svoje prvé víťazstvo mimo sezónu v Novare, kde vyhrá 2-1 vďaka gólom, všetko v druhej polovici, Petriccione a Anderson, zatiaľ čo cieľ vlajky pre Piedmontese nesie podpis bývalého Kaštieľa, ktorý pri 87. podpísať irelevantnú sieť.
Za najlepšou dvojicou tvorenou Parmou a Barim, ktorí vedú s 26 bodmi, je Palermo a Frosinone na 25 po konkrétnej Venezii, ktorá sa vracia z Chiavari s dobrým bodom, výsledok remízy 0: 0 proti posilnenému Virtusovi Entellovi. liekom Aglietti. O krok nižšie stúpa Vivariniho Empoli na 24 a potvrdzuje sa ako autentický útočný stroj vďaka svojim dvom bombardérom Caputo / Donnarumma a porážkou Ceseny pyrotechnikou 5-3. Toto je postupnosť gólov: Donnarumma v 14. prvom polčase a na penaltu v 11. druhého polčasu, Caputo v 27. podpísaní brány 3: 0, Fazzi skracuje pre Cesenu 31., ale najskôr Zajc o 40. a potom Krunic na 42. dva góly, ktoré strelili Jallow v 47. a Moncini v 49. druhom polčase, nemajú žiadny vplyv na konečný výsledok. Na 21 párových bodoch Cremonese a Salernitana, ktorí sa stretnú v zajtrajšom odložení Arechi, sa pokúsia priblížiť k veľmi vysokej oblasti rebríčka a postúpiť z 9. pozície, z ktorej prvý bol vylúčený z play-off, dnes ho obsadila Pescara di Zeman a Carpi 20 bodov. Abruzzese sa vrátil k víťazstvu 3: 1 proti Pro Vercelli zásluhou Pettinariho ortézy v 37. a 55. a Caponeho gól v 60., zatiaľ čo gól vlajky Vercelli nesie podpis Morry na 65. mieste. Carpi namiesto toho nazbiera veľmi ťažkú ​​päťku v Curi v Perugii, ktorá sa po takmer dvoch mesiacoch vracia k víťazstvu. Siete griffinov dosiahli Buonaiuto vo 4., Bandinelli v 9., Di Carmine v 33. prvej polovici a 15. v druhej polovici severokórejský Han uzatvára účty v 20. druhej polovici . Hlásiť vo finále chybu z miesta Malcore, ktorá posiela možný gól vlajky na brvno. Na 19 bodoch je L'Avellino čerstvé zo včerajšieho vynikajúceho bodu vo Frosinone, zatiaľ čo na 18 bodoch nájdeme päť tímov od Perugie, o ktorej sme práve hovorili, od Cittadelly, ktorá má o jeden zápas menej, ako bude hrať v pondelok v Palerme, od
Novara porazila doma proti novým vodcom Barimu z Foggie, ktorí vyrovnali v Zaccheria proti vždy bojovnému Ternanovi, ktorý sa ujal vedenia pri prvej príležitosti s Tremoladou v 4. minúte prvej polovice, zatiaľ čo Rossoneriho kravata dosiahla 64. miesto s Berettou. Kvinteto uzatvára Bresciu, ktorá doma nemôže prekročiť remízu 1-1 proti Spezii. Marinovi muži sa dokázali ujať vedenia, ba dokonca to povedať, vďaka zvyčajnému Caracciolovi, ktorý na 72. mieste podpísal svoj 8. gól sezóny. Výhoda však trvala iba šesť minút, pretože pri 78 ° Ammari hlási výsledok remízy, na ktorej sa zápas skončí, a vďaka svojej sieti sa Spezia podarí urobiť malý krok vpred a prejde na 17 bodov, čo je o jeden viac ako hracia plocha, ktorú doteraz obsadili Pro Vercelli a Virtus Entella, a to ako v nadmorskej výške 16, tak sa vracajúc z porážky v Pescare a vnútorného remíza proti Benátkam. Tri tímy, ktoré v súčasnosti zastávajú pozície, ktoré by v prípade skončenia šampionátu znamenali priame zostupovanie, a to Ternana na 15 bodoch, Cesena na 14 a zadné svetlo na to, čo Ascoli uzavrie na 13 bodoch.