Serie B. Frosinone má vplyv na Vellino a zlyháva predĺženie na vrchole

Pohľady

Frosinón nemôže „letieť“. Včera večer, pred 15. dňom majstrovstiev Serie B na štadióne Benito Stirpe, pred viac ako 12.000 700 divákmi, z ktorých asi 1 fanúšikov Irpinie sa zhromaždilo v hosťujúcom sektore nového zariadenia Frosinone, čelili Frosinone a Avellino. Končil sa výsledkom 1-5 z dôvodu gólov strelených v 49. minúte prvého polčasu Castaldom trestom a 12. gólom Daniel Ciofani, ktorý sa presnou pomocou Ciana presadil. Dva lesy zasiahnuté Frosinone sú senzačné, na 31. mieste chytil Ciano brvno a na XNUMX. mieste Dionisi, ktorý namiesto toho trafil po ľavej strane brankára.
Bola to správna príležitosť pre Frosinone, aby aspoň dočasne vzal a prekonal vodcov Palerma, ktorí veleli klasifikácii. Namiesto toho Frosinone, trochu pre osobné nedostatky a nepresnosť pri streľbe, trochu pre dobrú skúšku, ktorú ponúkol Avellino, ktorý hral hru s otvorenou tvárou a snažil sa pri viacerých príležitostiach zasiahnuť remitencie a Aj tentokrát je vhodné povedať, že kvôli arbitráži, pre ktorú sú trápne niektoré trápne rozhodnutia, nedokázal zvíťaziť nad víťazstvom, ktoré by si asi podľa bodov zaslúžil. Ale futbal, ako to dobre vieme, nie je box a dva tímy rozdelili stávky na konci 98 minút, ktoré sa robili nepretržitými obráteniami vpredu. Frosinón stúpa na 25, zatiaľ čo L'Avellino má 19 bodov.