Serie B. V očakávaní piatku Frosinone urobí harakiri v Empoli, ale rozhodca ignoruje epizódu, ktorá by zmenila zápas

16. deň futbalového šampionátu Serie B sa otvoril v piatok s predstihom luxusu medzi Empoli a Frosinone. Výsledkom je hra taká krásna, ako je „šialená“, správne miesto pre majstrovstvá, ktoré nie je nudné a ktorého výsledky zostávajú v rovnováhe až do poslednej sekundy zotavovacej minúty povolenej rozhodcom v službe. Počas celého zápasu Frosinone hrá perfektný zápas, ukazuje osobnosť a zaslúži si vpred tri góly, vďaka Cianovej ortéte v 15 a 33 minútach (medzi dvoma gólmi ten istý útočník Frosinone nevyužil príležitosť) senzačný) a návrat k cieľu, po niekoľkých osobných obetiach bombardéra Dionisi, ktorý pri otvorení druhej polovice podpísal nádherný gól z diaľky. Ak vylúčime nešťastného brankára brankára Ciociara Bardiho pri 53 °, končí „dokonalá hra“ Frosinone do piatich minút zotavenia, ktoré rozhodca povolil, „extra čas“, počas ktorého Empoli prvý krát dokáže skrátiť vzdialenosti. pri 91 ° a potom vyrovnať pri 93 °. Obidve siete nesú podpis bombardového princa šampionátu, že Francesco Caputo, ktorý sa včerajšou ortézou rozširuje na vrchol strelcov s bodovým dosahom 14. Ale jednu vec je potrebné povedať nevysvetliteľne mlčala väčšina špecializovanej tlače a určite ho počas zápasu nezdôraznili ani komentátori Sky. Na konci prvej časti hry, iba Caputo, ktorý by sa neskôr stal hrdinom ríše Empoli, po náprave žltej karty pri 36 ° pri príležitosti skrumáže v tejto oblasti je riaditeľ pretekov prekvapený, keď fackuje do tváre, obojručný obranca Frosinone. Ako už bolo spomenuté, rozhodca vidí epizódu natoľko, že zapíska trest pre hostí, ale netrestá toskánskeho útočníka druhou žltou kartou, ako by to nariadilo nariadenie.
Preto sa končí výsmechom pre Frosinone, ktorý už ochutnal tri body, a najvyššiu pozíciu v poradí, ktoré sa snaží zotaviť.