Serie B. Palermo stráca 3-0 doma proti Citadele a chýba šancu na lietanie na vrchol

Majstrovstvá Serie B, ktoré vám radi oznamujeme s množstvom informácií, sa ukazujú ako skutočne „šialené“ majstrovstvá. Posledné, ďalšie potvrdenie pochádza z Palerma, kde bývalí vodcovia, označení všetkými zasvätenými ľuďmi ako skutočná bojová loď, ktorú porazili o konečné víťazstvo v turnaji, premeškali príležitosť letieť osamotene na vrchole rebríčka úrazu v Barbere proti Cittadella, ktorá skóruje tri góly bez toho, aby pripustila, a do Veneta prinesie tri zaslúžené body. Obdobie teda nie je najšťastnejšie pre rosanero, ktorý niekoľko dní po podaní žiadosti o vyhlásenie konkurzu zo strany prokurátora podstúpi športové vyradenie, ktoré by mohlo zanechať jeho ochrannú známku. Prvý zlom hry bol charakterizovaný výraznou rovnováhou medzi dvoma tímami a, ako sa dalo očakávať, Palermo začal lepšie. V 7. minúte sa Chochev dotkol siete výhody a uhlopriečka skončila len nabok. O dve minúty neskôr sa snaží Rispoli z okraja oblasti, ale aj v tomto prípade lopta končí.
Cittadella zdvihne hlavu prvýkrát o 14 °, keď Chiaretti kope zákerný trest, ktorý núti Posavca kaskadérsky kúsok. Na 17 ° sú stále Benátčania nebezpeční so Strizzolom, ktorý v akrobacii na rohu posiela veľmi málo na stranu. O 19 rokov sa rosanero snaží obnoviť hierarchiu na ihrisku
Embalo má dobrú príležitosť, nemôže však prekonať obranu Citadely, ktorá konkrétne oponuje a nedovoľuje Palermitanom zarámovať spätné zrkadlo. Palermo je stále 23. a Chochev sa márne snaží prekonať pozorného Alfonso. Citadela však nie je v pohotovosti a úderom úderov reaguje na hostiteľov. V 27 ° sa Benátčania opäť dotkli brány Schenettiho, ktorého záver prešiel medzi nohami niekoľkých hráčov a mierne sa stratil na stranu. Pri 44 ° je Citadel bodom obratu v závode. Kouame vstúpi do oblasti, zdá sa, že stráca v oblasti, z ktorej sa mohol iba krížiť, a namiesto toho podvádza dvoch obrancov z Palerma, ktorí sa vracajú do stredu a púšťajú šikmé strely, na ktorých Posavec nemôže nič urobiť. Pre Palerma je to klasická mraziaca sprcha a je tiež vidieť, keď sa dva tímy vrátia na pole, že rosanero je stále ohromené nevýhodou zhmotnenou v poslednej minúte prvej polovice. Citadela v skutočnosti vezme opraty hry. Tedino si to uvedomuje a v snahe znovu získať zápas, ktorý vidí smerovaný k porážke, sa snaží vložiť Coronada a Trajkovski za Jajalo a Embalo, ale výsledok sa nezmení, skutočne dve minúty po poslednej substitúcii je skóre Citadel, ktorý skóruje pri 64 ° s Strizzolom, ktorý zbieral krátke zamietnuté Posavkom na záver obvyklého Kouamea a vklady na sieti. Pri 68 ° sa Coronado pokúša znovu otvoriť hru skvelou strelou z okraja oblasti, ale benátsky brankár sa dokáže vychýliť. Rosanero nemôže spôsobiť skutočné problémy v Cittadella, ktorá na 38. mieste dokonca nájde sieť konečného vyraďovania so Salvi, keď nechá ohnivú guľu začať zvonku z oblasti, na ktorej Posavec nemôže robiť nič iné, než zbierať loptu do siete. Skvelý gól, ktorý Salvi dal na zápas, ktorý končí výsledkom v predvečer 0-3 a umožňuje Benátčanom stúpnuť na 21, prekonať Avellino, Pescara a Carpi v jednom výstrele a urobiť iba jeden dĺžka od posledného miesta užitočného pre play-off, ktoré dnes obsadili na rovnakom základe Salernitana a Cremonese, ktoré majú 22 bodov. Palermo, ako už bolo spomenuté, zlyhá bezvýznamnú šancu ísť osamotene na najvyššiu pozíciu. Zostáva teda na 25 bodoch, v spoločnosti Frosinone a Benátkach, len o jednu vzdialenosť ďalej od novej vedúcej dvojice Serie B, ktorú vytvorili Parma a Bari.