Serie B. Ternana tignosa nemá na Brescii to najlepšie a zápas sa rovná

Výzva medzi Ternanou a Bresciou sa obnovila 20. septembra naposledy kvôli silnej búrke, ktorá spôsobila pozastavenie hry a následnému odloženiu hry, sa začína znova od 19. prvého polčasu a končí remízou, ktorá slúži skôr Brescii, čo vedie k zaujímavým podiel 10 bodov, zatiaľ čo Ternana, zatiaľ čo prerušuje negatívny pruh, ktorý prebieha už tri kolá, zostáva v pozícii, ktorá by dnes znamenala zostup.
Brescia hrá lepšie a pri 23 ° sa dotýka výhody vďaka ex Furlanovi, ktorý núti červeno-zeleného brankára pomocou tyče k ťažkej intervencii. Utrpení trpia, ale na 39. mieste nájdu výhodu s Montaltom. Útočník úporne bojuje o loptu, ktorá je čokoľvek jednoduchá, núti faul na okraj hostiteľskej oblasti Gastaldello, ktorý pri tejto príležitosti napraví žltú kartu a o vývoji následného trestu, vďaka silnému ľavému úderu Minelli a privádza ho Výhodou je Ternana.
Bresciaho reakcia je nahnevaná a lastovičky za 4 minúty dosiahnu remízu. Zvyčajný Furlan dáva loptu do oblasti, na ktorej sa Bisoli ponáhľa, ktorý prvýkrát zasiahol loptu poslaním lopty na miesto, ale po tom, čo sa pri tejto príležitosti objavil ospalý, odrážal ekvalizér.
Druhý polčas sa začína dosť neobvyklou scénou, v ktorej sú dva tímy nerozhodnuté o tom, kto mal hrať loptu ako prvý. Nakoniec prekonal Ternana, ale bol to práve Brescia, ktorý vytvoril prvú gólovú akciu hlavičkou od Dall'Oglia, ktorý na základe rohového kopu poslal loptu vedľa.
O pár minút neskôr Ternana premárnil príležitosť ujať sa vedenia s Montaltom, ktorý zmaril protiútok tímu Albadoro-Tremolada. V posledných minútach Ternana prejavuje veľkú túžbu vnucovať sa, výsledok sa však nemení a uzatvára na 1: 1.
Na konci zápasu tréner Ternany Sandro Pochesci komentuje toto: „Vypustili sme oveľa menej ako v ostatných zápasoch. Boli sme nadradení Brescii, ktorá je tvrdým a ambicióznejším tímom ako my. Dnes som videl zlobu a súťaživého ducha, tomuto tímu treba iba tlieskať. “