Živá séria B naďalej prináša emócie a prekvapenia

Za vedúcim triom zloženým z Perugie, Frosinone a Carpiho postupuje o dva body za Vivariniho silného Empoliho, ktorý porazil Ascoliho ostrým pomerom 3: 0, čo predstavuje zrkadlo zápasu, ktorý majú vždy v rukách Toskánci. 8 bodov teda za Empoli, získaných vďaka dvom víťazstvám získaným doma a dvom remízam dosiahnutým od terajších priateľov. Vivarini sa usadil na ihrisku 4-3-1-2 s dvoma útočnými terminálmi Donnarumma-Caputo, ktorému pomáhal Krunic, ktorý koná za smrtiacou dvojicou gólov.
Výhodou Toskáncov na 37. mieste s Donnarumma, ktorý ovláda pekný center Pasqual a nezanecháva brankárovi Lanni žiadnu cestu. Prvá polovica končí výsledkom 1-0. V druhej polovici prejde menej ako päť minút a Caputo zdvihne center z Untersee zprava a podpíše svoj piaty ligový gól.
Zdá sa, že bol svedkom zápasu medzi dvoma boxermi rôznych kategórií.
Ascoli má veľké ťažkosti a zdá sa, že iba Favilli dokáže znepokojiť toskánsku obranu, ale na 85. je stále Empoli, ktorý vďaka novo prihlásenému Ninkovičovi skóroval na konečných 3: 0.
Po skvelej prvej polovici zápasu vo Foggii pre Rossoneri, ktorý si zaslúžil končiaci 1-0 v 42. minúte, Nicastro dosiahol XNUMX. gól, Palermo sa mu podarilo zotaviť desať minút po ukončení zápasu, ktorý odišiel naozaj zle.
V druhej polovici sa zdá byť svedkom ďalšej hry. Tedino sa ukázal ako stratég a systematizuje tím rosanero vďaka perfektne vhodným striedaniam. Jajalo a Coronado pobláznili stredné pásmo Foggia. Musíme si však počkať na 80. minútu, kým uvidíme vyrovnanie Poliaka Murawskeho, ktorý skvelou strelou z diaľky prekonáva nevinného Guarnu, ktorý získava remízu, ktorá sa z toho, čo sme videli na ihrisku, javí ako najférovejší výsledok. V skutočnosti si tieto dva tímy počas zápasu rozdelili zápas. Prvou časťou bola značka Rossoneri, zatiaľ čo v druhej polovici dominovalo Palermo. Hráči Foggia dosahujú dva body v poradí, čo je výsledok dvoch domácich remíz, zatiaľ čo Palermo sa vďaka debutovému víťazstvu v Serii B proti Spezii a následným trom po sebe idúcim remízam proti Brescii, Empoli a presne Foggia usadzuje na 6 bodoch.

Neredukovateľnej Novare sa podarí Cittadellu vyťažiť vďaka spätnej strele Di Mariana, ktorá prakticky vypršala, keď Corini po výhre v Ascoli minulý týždeň „pomstil“ prvú domácu výhru. dve nezaslúžené prehry dozreli v prvých dvoch dňoch šampionátu Carpi a Parma. Veľmi „zablokovaný“ zápas, ktorý sme videli včera na Piole medzi Novarou a Cittadellou. Macheda to mohol odomknúť v prvom polčase, ale bývalý útočník Manchestru United premrhal pred súperovým brankárom Alfonsom. Replika Cittadelly nesie podpis Arrighiniho, ktorého strelu však Montipò odvrátil na roh. Ani druhý polčas nedal nič veľkolepého až do 95., keď, ako už bolo spomenuté, Di Mariano dal tri body Novarovi.

Pescara, po týždni, keď sa Frosinone dostal do vedenia 3 gólov, sa uzdravil a dokonca zvíťazil, nebyť senzačného dohľadu nad rozhodcom De Troia, ktorý zrušil veľmi pravidelný gól Ciofanimu, opakuje tento čin negatívne . Tentokrát na ihrisku Arechi v Salerne, kde vedenie 2: 0 prešlo comebackom iba za dvanásť minút od Salernitany po prakticky dominujúcom zápase. Príjemná hra charakterizovaná iskrivou hrou, ktorú vyjadrili dva tímy, ktoré stáli proti sebe v rovnakej forme a s rovnakým veľmi bezohľadným prístupom. Po sérii chýb na oboch stranách sa do vedenia dostal bývalý Zemanov tím, privítaný potleskom. Je to 25. prvého polčasu, Zampano sprava podáva Caponeovi, ktorý neodpúšťa iba pred súperovým brankárom. V 36. je to Del Sole, ktorý sa dotkne zdvojnásobenia, ale Radunovic je opatrný a do brejku ideme za stavu 0: 1. V druhom polčase umožňuje vstup Zita Salernitanovi stať sa nebezpečnejším. Hostia sú v skutočnosti veľmi blízko k remíze so Sprocatim, ktorý v 21. druhom polčase prekonal brankára a vidí, že Perrotta odmietol gól už strelený na čiare. Klasické pravidlo futbalu na seba nenechá dlho čakať a o minútu neskôr Pescara druhýkrát prihráva vďaka útočníkovi Pettinarimu, ktorý podpisuje svoj 7. osobný center v piatich zápasoch iba pred prázdnou bránou. Pre normálny tím by sa súťaž skončila, ale Pescara so silnými a slabými stránkami ukazuje všetko menej ako byť normálnym tímom. Salernitana pozná súpera a nevzdáva sa. 12 minút od konca Sprocati na to myslí parádnou strelou z diaľky, aby prekonal Pigliacelliho a znovu otvoril zápas. Návrat je zavŕšený v 90. minúte vďaka gólu Minalu o rozvinutí priameho kopu. Pescara s 5 bodmi a Salernitana, ktorá sa zatiaľ drží 3 víťazstvá.
Brescia nedokáže nadviazať na posledné dva vynikajúce výkony proti Palermu a Parme a dopadne 0: 0 proti Pro Vercelli, ktorý bol v predvečer zápasu jediným tímom Serie B, ktorý bol stále na nule kvôli porážkam proti Frosinone, Ascoli a Cremonese. Brescia di Boscaglia je na strane 3-5-2 a rozhodne sa pre obrat. Necháva na lavičke ľudí kalibru Caracciola a Bisoliho, zatiaľ čo Grassadonia na čele Pro Vercelli cíti, že jeho lavička vážne škrípe a vyskúša všetko nasadením jeho s nevídaným 4-3-3. Prvá šanca zápasu sa stáva hosťom s Ferrante, ktorý však posiela nebezpečnú hlavičku vedľa. Reakcia Pro Vercelli na seba nenechá dlho čakať a je jedným z jeho najlepších mužov na tomto nepriehľadnom začiatku šampionátu, ktorý má možnosť hru odomknúť. Florencia v 11. minúte využila chybu Gastaldella a trafila sieť, ale dorážky, ktoré mu bránia v radosti z gólu. Rasa neponúka zvláštne emócie. Boscaglia sa to snaží vyhrať vložením bombardéra Caracciolo v 7. druhom polčase, ktorý sa stane protagonistom hlavičky, ktorú je ľahké zneškodniť, avšak pre piemontského brankára a pre trestný faul, ktorý trpí, ale ktorý rozhodca nedovolí. Vyrovnajte všetko v poriadku pri trojitej píšťalke.

Virtus Entella získava prvé víťazstvo na šampionáte proti slušnej Ternane, ktorá však v obrannej fáze prejavuje niekoľko nepozorností a je nútená vzdať sa v Chiavari. Domáci začínajú silno a okamžite sa ujímajú vedenia s Eramom, ktorý bravúrne obslúžil Luppi. Je to 2. minúta hry a Ternana je už pod. Červeno-zelení sa však v sprievode ako za starých čias početnej skupiny priaznivcov nevzdávajú a ukazujú dobrú organizáciu hry, ktorá nevyhnutne vedie k zaslúženej remíze Montalta schopného trafiť hlavu a umiestniť loptu do siete tesne pod zákrutou Terni. Druhý polčas charakterizuje odhodlanejší Virtus Entella. Na 51. sa dotkne bránky s Diawom, ale o štyri minúty neskôr prihráva zásluhou bombardéra Luppi, ktorý za behu premieňa na bránku nádhernú loptu, ktorú ponúkol Troiano. Prechádza iba 5 minút a na 60. je to opäť Luppi, ktorý dáva loptu do stredu súperovej oblasti, ktorú obranca Terni Gasparetto nešťastne vkĺzol do svojej brány. La Ternana sa nevzdáva, ale za skvelého dňa nájde Iacobucciho. Marné pokusy o znovuotvorenie zápasu červeno-zelených Carretta, Bordin a Defendi. Končí sa 3: 1, ale Ternana bojujúca až do konca potvrdzuje, že sa má dobre.