Serie B, „majstrovstvá bombardéra“

Aká to show táto séria B. Sme iba tretí deň, ale veľké očakávania, ktoré kladú milióny fanúšikov, ktorí sledujú náš kadetský šampionát, tak fanúšikmi klubov, ktoré sa na ňom zúčastňujú, tak futbalovými fanúšikmi, ako aj všeobecnými športmi, ktoré čoraz častejšie. sa blížia k tomuto futbalu, možno viac v ľudskom meradle ako stále krásne a konkurencieschopné na medzinárodnej úrovni, séria A. Bude to tak, ako sme už povedali o pravosti šampionátu a jeho nepretržitej nepredvídateľnosti, bude to, že strach z výsledku nebude taký silný ako v elite, ale takmer všetky tímy Serie B hrajú, áno, vyhrať, ale tiež sa pobaviť a pokúsiť sa naštartovať niekoľko mladých ľudí s veľkými nádejami, ktoré im umožnia zaplniť kasu a byť schopní prakticky zostať v „živote“ na veľmi dobrých úrovniach.
3. deň zápasu série B, ktorý ešte stále prebieha, čaká na dva posuny naplánované na dnešný deň (Parma-Brescia o 17.30 h) a zajtra večer (Cittadella-Perugia o 20.30 h), zatiaľ nám dal krásu 33 gólov. Výsledok 0: 0 sa zrejme neočakáva a v skutočnosti sa medzi konečnými výsledkami včerajška neobjavuje. Deň bol zahájený veľkolepým očakávaním „piatkovej noci“, o ktorej sme hovorili v predchádzajúcom článku, medzi Pescarou a Frosinone, ktorí oživili zápas ohňostroja, ktorý sa skončil výsledkom 3: 3. Aj tlmočníci včera odohraných zápasov to museli vidieť pozorne, tento pokrok, ktorý rozhodne nešetril na emóciách divákov. Dôkazom toho je, že včerajšie zápasy vychádzajú z hry tak, ako sa to málokedy stane, dokonca ani v sérii B.
Počnúc najuznávanejšími tímami v kategórii skokov si Palermo a Empoli dokonca zopakovali presný výsledok Pescara-Frosinone a zápas ukončili za rovnakého skóre 3: 3 v zápase, ktorý v 14. minúte prvého polčasu videl Palermo v r. výhodou je upokojujúce skóre 2: 0 prostredníctvom gólov strelených Cionekom v 10 'a presne 14' Coronadom. Zdá sa, že je to svedok jednosmerného zápasu, pretože Palermo si drží loptu v hre polovicu prvého polčasu, keď Empoli vďaka hlavičke Simica nájde gól, ktorý skracuje vzdialenosť a s ňou aj odvahu dokázať zachytiť výsledok, ktorý sa javil ako ohrozený. Prvý polčas sa končí Toskáncami vpred, ktorí sa snažia zavŕšiť návrat, ale nedarí sa im to vďaka brankárovi rosanero. Je to iba otázka minút, pretože po deviatich otočkách času v priebehu druhého polčasu útočník Caputo so záverom, že pravdivá odpoveď sa nezdala byť neodolateľnou, vyrovnal skóre. Je to 2: 2 a dva tímy, ktoré využili novú výhodu Palerma, ktorú v 77. minúte podpísal Gnahoré, sa prakticky vzájomne rušia. Empoli sa však ukazuje ako skvelý tím, nevzdáva sa, a keď už čas prakticky vypršal, nájdu remízu na pokutový kop, ktorý rozhodca udelil za faul hráča, ktorý do tej chvíle rozhodoval o veľkom zápase. Gnahoré pristáva s Caputom v oblasti rosanera, rozhodca ukazuje na miesto a atentátnik z Bari skóruje konečných 3: 3 ziskom zlatého bodu pre svoj tím, čím sa jeho čiastočná korisť gólov zvýšila na 2 a v skutočnosti sa jeho Rebríček strelcov, ktorý ho zatiaľ vidí po boku Severokórejčana Perugia Han, má 4 góly po súčasnom kráľovi bombardérov Pettinarim, ktorý sa narodil v Pescare a strelil 6 gólov.
Číslo 6 sa opakuje aj tento tretí deň, pretože po spomenutí osobnej koristi súčasného najlepšieho strelca šampionátu a po prvých dvoch predstavených hrách, v ktorých padol každý z nich 6 gólov, pokračujeme v rozhovore o ' iná hra, ktorá zaznamenáva rovnaký celkový počet strelených gólov, aj keď je rozdelená iným spôsobom. A už preto, že Avellino pána Novellina hrá časť chamtivosti proti novo povýšenému Foggia di Stroppovi a zrazí ho veľmi ťažkým pomerom 5: 1, druhý utrpel v dvoch vonkajších zápasoch Rossoneri po zápase zaznamenanom pri debute proti Pescare z Zeman. Hrajte dobre a vylepšite toto Avellino, majstrovsky postavené líškou kategórie, ktorou je pán Novellino. Príliš veľa Avellina preto na Foggiu, ktorý nikdy nehral, ​​a že v porovnaní s tým, čo urobil v Pescare, kde hral dobrých 40 minút na vysokých úrovniach, sa javí ako zlý a nebezpečný krok späť z pohľadu hry v Irpinii, ktorý odhaľuje mäkká obrana ako maslo, ale aj nedôsledný útok, ktorý dokáže streliť jediný gól iba vďaka pokutovému kopu, ktorý však neexistuje, strelil Mazzeo v 29. minúte prvého polčasu, keď bol výsledok zastavený na 2 -0 kvôli gólom Ardemagniho v 9 'z pokutového kopu a Morosiniho v 21'. Dva bombardéry Avellino v nádhernom milostivom dni ako celý tím podpísali počas zápasu aj svoje osobné double. V skutočnosti, v opačnom poradí, pokiaľ ide o prvé dva góly, Morosini v 36. a Ardemagni v 59. znížili výsledok na 4: 1, potom druhý zeleno-biely bombardér Castaldo nastúpil z lavičky a dokončil „manitu“ v 70. .
Pre novo povýšeného hráča, ktorý sa valí v dolných častiach tabuľky, čakajú na odloženie Parmy ďalší dvaja, ktorí ukazujú, že sa už s touto kategóriou oboznámil. Cremonese a Benátky v skutočnosti dobývajú Piola di Vercelli a San Nicola di Bari dvoma testami, ktoré nenechávajú veľa replík na súperov. Tesserov grigiorossi po debutovej prehre s Parmou zvíťazil v predchádzajúcom kole nad Avellinom 3: 1 s trochou šťastia a pokračoval, tentoraz s väčšou osobnosťou, v zbieraní 3 bodov a orezávaní 4 góly doma Pro Vercelli, ktorý sa v skutočnosti predstavil ako jeden z najmenej vybavených tímov v tejto kategórii. Poradie sietí je nasledujúce: výhoda hostí v 8. minúte vďaka sieti Pesce. Odpoveď o 38 'Brighenti vždy pre grigiorossi. Na zobrazenie ďalších troch gólov strelených počas zápasu si musíte počkať posledných 19 minút. V 81. minúte vďaka nádhernému hlavovému kopu, ktorý ocenil aj veľmi športovo založený domáci publikum, strelil Cavion svoj prvý gól v Serii B. V 88. minúte pokutovým kopom skracuje Pro Vercelli s jedným zo svojich mužov, ktorý sa javil v lepšej kondícii , to znamená Florencia, ale bývalý Frosinone Mokulu myslí na 90., aby dal pečať jednosmerným závodom. U Cremonese končí 1-4. Možno menej predvídateľný je prvý úspech sezóny pre Veneziu, ktorý trénuje majster sveta Pippo Inzaghi, a ktorý získal doma v tíme iného majstra sveta, a to Fabio Grosso, ktorému je zverená ľahká úloha vrátiť námestie Bari tam, kam si zaslúži. Benátky vyhrávajú 2: 0 a na základe prvých dvoch ligových zápasov, ktoré skončili bielymi sieťami, udržujú svoj cieľ čistý aj v Bari. Bari však nepomohlo šťastie, pretože počas zápasu zasiahli červeno-bieli lesy ktorí však preukázali veľké limity odhalené hostiteľmi najmä na krídlach a potvrdili obrannú pevnosť hostí zariadených ťažko rozchoditeľnými 5-3-2. Ciele zápasu, prvé v tejto sérii B pre Veneziu, nesú podpis bývalého Bariho, Bentivoglia, ktorý v 30. rokoch strelil pokutový kop za faul D'Eliu a Zigoniho, ktorý v tejto chvíli lepšie ako Bari pri hľadaní remízy uzatvára hry v 13. minúte druhého polčasu.
Zo zápasov charakterizovaných goládou, prechádzajúcich cez žulovú obranu Benátok, prichádzame k ďalšej žulovej obrane vyšperkovanej útokom, ktorý znamená právo uzavrieť 3. deň kadetského šampionátu vo vedení plnými bodmi. Jasne hovoríme o Carpi, ktorý sa od včera, aspoň na chvíľu v samote, pozerá na všetkých súperov z vrcholu svojich 9 získaných bodov vďaka trom veľmi konkrétnym pomerom 1: 0 proti Novare, Spezii a poslednej včerajšej obeti Salernitane. Stále to znamená prekvapenie z tohto štartu na šampionáte v Carpi. Ten Malcore, ktorý až do minulého roku hrával s Manfredoniou medzi amatérmi a ktorý bol rozhodujúci aj pri debute, vždy doma proti Novare. Gól ho strelil v 35. minúte prvého polčasu a stačilo prekonať Salernitanu, ktorá sa javila ako zdravá a veľmi bojovná, napriek tomu, že Carpi bola vyčerpaná, nedokázala sa bez zranenia dostať z Cabassi.
Šampionát v Ternane bol doteraz veľmi pekný, mnoho zasvätených ho obetoval kvôli radikálnej revolúcii uskutočnenej v lete, počas ktorej zmenil prakticky celý tím, vrátane toho, že pán Liverani, ktorý sa na čele Fere stal protagonistom skutočného športového zázraku, ktorý vyvrcholil záchranou, ktorej už nikto neveril. Na pôde Liberati si Terni pred publikom, ktoré sa zrejme vracia ku sláve a nadšeniu z minulosti, zvíťazí Ternana nad Cesenou z bývalej Perugie Camplone výsledkom 1: 0 vďaka gólu Angiulliho v 7. minúte prvého čas. Cesena sa snaží chytiť remízu a zvláda dlhé úseky, aby hra vyšla, ale Ternana obsahuje dobre a stáva sa nebezpečným, keď je to možné. Na konci pretekov dovedie približne 5.000 XNUMX Terni, ktorí sa tlačia na tribúnach, triumfálne trénera Pochesciho k jeho prvému
Víťazstvo v Serie B.
Prvé body pre Novaru pána Coriniho. To po dvoch dosť nešťastných prehrách Carpiho a Parmy stavia prvé 3 cenné body sezóny do bezpečia, ktoré chce dobyť Del Duca di Ascoli. Hosťom sa ale hra okamžite darila, ktorí sa ujali vedenia vďaka gólu, ktorý v 6. minúte strelil Loris Varela. Potom sa rodený Novarčan Da Cruz zamyslí nad tým, že do desiatich minút medzi prestávkami podpíše ortézou prvé góly v sezóne pre Novaru a predbehnutie o tri body v neprospech Ascoliho, v skutočnosti je nešťastné, že sa ocitol pred Montipò v deň milosti, ktorý blokuje piemontskú bránu a následne získaný vzácny výsledok.
Včerajší zápas Serie B je ukončený prvými bodmi, ktoré v tejto hre získal La Spezia
Championship vďaka úspechu v ligúrskom derby proti Virtus Entella. Otvára skóre v 14. minúte Terzi pre hostí. Hosťom sa podarilo v 62. minúte vyrovnať s De Lucom, ale keď sa zdálo, že sa zápas začal záverečným hvizdom s výsledkom nerozhodného výsledku, bombardér La Spezia Marilungo myslí na 90. rokov, aby upravil konečný výsledok na 2: 1.