Serie B. Empoli letí do osamelého vrcholu, Frosinone a Palermo to pätou. Za krídlom pokračuje

Po víťazstve Brescie v predstihu proti Barimu je 11. deň šampionátu Serie B ukončený a ako obvykle nám dáva lavínu emócií a cieľov, až 38. Empoli využíva porážku Benátok, s ktorou zdieľal vedenie a porazil Zemana Pescaru 3-1 mušiek osamelý v čele vďaka jeho 20 bodom. Ciele zápasu priniesli podpísanie Ninkovića na 14. miesto, Ciccio Caputo, ktorý strelil rovnátka na 36. na treste a 86. potvrdil viac a viac kráľa kadetského bombardéra s 10 gólmi (celkovo 100 v Serie B). Cieľom vlajky Pescara, ktorý prišiel na skóre 2-0, je 82. miesto v Coulibaly. Za bodom Toskánska v nadmorskej výške 19 nájdeme Frosinone, ktorý sa po období zahmlievania, ktoré prinieslo utrpenie 3 bodov v 5 hrách, vráti na „beh“ a vyhrá svoju prvú hru na svojom novom štadióne. Prvý gól v Benite Stirpe však strelil Ternana v 10. minúte prvej polovice zápasu s Gasparetom, ktorý povzbudil približne 900 fanúšikov Terni, ktorí sa zaplnili hosťujúcim sektorom. Pre frusinati sa to naozaj zdá ako kliatba, ale potom Soddimo, autor prvého gólu v Serie A pre Frosinone, strelil ďalší historický gól pre svoj klub. Ciociaro číslo 10 na 18. mieste vyzdvihuje kríž od Ciana a vedie znak 1-1, ktorý vie, ako oslobodiť. Na začiatku druhej polovice je presnejšie 47 °. Matteo Ciofani je chytený obvyklým Cianom, ktorý umiestni červeno-zeleného brankára na prvé miesto. La Ternana sa ukázala ako tvrdý tím pre každého a na 74. ťahu s Angiulli. O pár minút neskôr by mal mať vodca dokonca príležitosť ujať sa vedenia, ale vlajková loď Zappino frusinate, ktorá pri tejto príležitosti nahrádza majiteľa Bardiho, vykoná pravý zázrak tým, že popiera červenú a zelenú bránu 2 - 3. V tejto chvíli Longo, ako to urobil v Salerne, hodí Matarese a Citra do roztržky a tento ťah sa stáva víťazom. Je to práve Citro, za pomoci Matarese, podpísať gól 82-3 v 2. minúte, ktorý odpáli viac ako 10.000 90 prítomných divákov. La Ternana sa v zúfalom hľadaní remízy vrhne vpred, ale pri 2 ° sa Citro zmení na asistovaného muža a v tejto oblasti vynikajúco podáva Ciano. Ciano sa nemýli a uzatvára perfektný zápas pozostávajúci z 4 asistencií a cieľa, ktorým je zapečatenie zápasu osobného a kolektívneho kapitálu. Končí sa 2-18 a Benito Stirpe možno považovať za „pokrsteného“. Tretím bodom v poradí s 3 bodmi bol Palermo od Tedina, ktorý dobil Carpi s výsledkom 1-10 vďaka Nestorovského ortéze na 34. a 82. mieste v prvej polovici. Sabbione skracuje na Carpi na 3., ale o minútu neskôr Embalo zatvorí účty a podpíše finále 1-XNUMX, čo predstavuje prvé vonkajšie víťazstvo pre rosanero.
Na 17 bodoch spolu s Benátkami porazil 2-1 v derby Cittadella (Strizzolo za Cittadella o 35º, remíza Štulacom pri 42 o a cieľ víťazstva granátu Litteri pri 65 o) a Cremonese, ktorí vytiahli 1-1 v Chiavari proti Virtus Entella v dôsledku cieľov Paulinha na 35 ° pre Grigiorossiho na Eramo pri 57 ° pre Ligúrčanov, Parma praskne silou a aroganciou, ktorá si pamätá, že je skvelý taliansky futbal, a berie tri body na ťažké pole Foggia, okrem iného, ​​dáva Apulianom 3: 0, čo neumožňuje odpovede. Skórovali skóre za 12 ° Gagliolo pri 74 ° Insigne a 85 ° za pokutu Calaiò.
Ďalej, za posledné dve štvorce, ktoré by umožnili prístup k play-off, by bolo záležitosťou šiestich tímov, ktoré sú zoskupené na 16 bodoch, konkrétne Bari porazil pred Bresciou, Pescara porazil aj v Empoli , z víťazstva Cittadella v dereto Veneto proti bývalým vodcom Benátok, z Avellina, ktoré sa ohýba výsledkom 1-0 (69 ° Assencio) tvrdý odpor Pro Vercelli, nového koncového svetla série B a dvoch protagonistov zápasu Novara -Salernitana uzavrela víťazstvo 3-1 pre Kampániu vďaka Gattovým gólom na 17. mieste pre granát, kravatu podpísanú Cruzom na 37. mieste, nasledovanej dvojitým Sprocati na 57 a 64 minútach. Di Mariano gól pre Novaru na 90º. Okolo bodu, v nadmorskej výške 15, Carpi di Calabro porazil doma proti Palermu. Na 13 miestach za hracou plochou je 5 tímov. Ascoli zvíťazil v zápase proti Spezii, ktorá tiež získala rebríček vďaka cieľom D'Urso na 53 °, Caprani na 85 °, Terzi pre hostí na 93 ° a Favilli na 95 °, Brescia na Pasquale Marino, víťazný na postup Rigamontiho proti Barimu, Virtus Entella späť z interného remízu proti Cremonese okrem najväčšieho sklamania z tohto začiatku sezóny, Giuntiho Perugia, na konci zápasu stratená doma 0-3 oproti predchádzajúcej poslednej časti sezóny. Trieda Cesena vďaka cieľom Jallow pri 32 ° a Laribiho ortéze pri 48 ° a 56 °. V červenej zóne umiestnenej na 11 miestach okrem porážky Ternana vo Frosinone, Cesena zvíťazila aj v Perugii a Foggia porazila doma rukou Parmy. Pro Vercelli z Grassadonia uzavrie na 10 bodov.