Liga majstrov. Juventus reaguje na fakty tým, ktorí to chcú "po" a potom, čo Naples udeľuje Atény

Po nedávnom víťazstve v dome vodcov ligy Serie A,
Juventus je potvrdený ako vynikajúci hráč aj na európskej úrovni a získa víťazstvo, ktoré potreboval na absolvovanie kola a pristátie v XNUMX. kole Ligy majstrov v Aténach.
2: 0, ktoré doma strelil Olympiacos, vďaka gólom Cuadrada a Bernardeschiho umožňuje bianconeri uzavrieť svoju skupinu na druhom mieste, ktoré podľa očakávania vyhrala Barcelona, ​​ktorá s rovnakým skóre porazila Sporting Lisabon stále v kvalifikačných pretekoch ho núti „zostúpiť“ do Európskej ligy.
Je zrejmé, že tréner Juventusu Massimiliano Allegri bol spokojný s mikrofónmi Mediaset Premium: „V prvom polčase sme urobili veľa chýb, najmä v prvých 20 minútach. V Európe je vždy ťažké zvíťaziť, museli sme streliť druhý gól, pretože sme na to mali príležitosť. Aj preto, že potom sme to mohli na konci prvého polčasu vyrovnať na rohový kop a potom by z toho bola iná hra. Toto bolo finále. V druhej polovici sa trochu zahmlilo, chýbalo nám pár krokov a museli sme sa brániť, aby okamih utrpenia pominul. Ako sa to stalo v Neapole, kde sme chceli zvládnuť loptu v stoji a je to nemožné, musíte loptu posunúť. Potom bol zápas San Paolo celkovo dobrý aj preto, že s Neapolom to nikdy nie je ľahké: je to tím, ktorý beží 90 minút. Musíme sa však v niektorých aspektoch zlepšiť, dokonca aj v záverečných hrách. Musíme pochopiť, kedy dať súperovi rozhodujúce sústo, aby vyhral preteky a zlepšil sa pri výbere prihrávok: na tom musíme veľa popracovať. Dybala v problémoch? Je to čas, keď sa mu nedarí, a tak je. To isté sa mu stalo aj minulý rok. Musí byť pokojný a začať znova robiť veci s veľkou jednoduchosťou. Skepsa fanúšikov Juventusu? Fanúšikovia Juventusu majú príliš veľa negativity, vždy si myslia, že finále prehrajú. Zatiaľ si to poďme zahrať aj preto, že ísť do finále Ligy majstrov nie je ľahké. Musia byť pozitívnejší “.