Serie B. Cremonese a Bari lietajú v jednom bode zo summitu

Cremonese a Bari vyhrávajú v očakávaní 10. dňa Serie B a vyvolávajú takzvaný „dych na krku“ vodcom Empoli, ktorí sa dnes zúčastňujú náročnej cesty do Benátok.

Cremonese-Brescia 2: 0
Kremoni potvrdzujú hrozný nováčik natoľko, že existuje veľa porovnaní so Spalom, ktorí sú v posledných dvoch sezónach schopní urobiť dvojitý skok z ligy do série A. V Zini hráme pred verejnosťou pri veľkých príležitostiach, táto lombardská derby, ktorá sa vracia po niekoľkých rokoch zapáliť obe štvorce. Po kapitálovom teste Cittadella, kde Grigiorossi v dvojcifernej numerickej podradenosti uspeli s hrdosťou, hnevom a atribútmi, aby si vzali domov tri body, tiež včera zvíťazia chlapci z Tessera, ktorí hlasno spôsobujú lastovičky 2 -0 v dôsledku cieľov malých pri 37 ° v prvej polovici a Claiton pri 24 ° zotavenia. Brescia napriek tomu, že na lavičku už zavolal už z predchádzajúceho kola, bývalý Frosinone Marino nedokáže prerušiť sériu po sebe idúcich porážok, ktoré s tým včera dosiahli tri. Prvou udalosťou zápasu však boli Brescie, ktoré sa veľmi priblížili k bodovaniu s Michele Sommou, ktorý 15. miesto zasiahol túto pozíciu. Ďalších 12 minút prišiel a ďalší hráč z Brescie ho udrel, ale je
To jeho dverí. Meccariello, v snahe zamiesť hotový loptu do oblasti, riskuje vlastný gól, ale šťastie je v tomto prípade na jeho strane. Kremónsky náskok je po dvoch minútach Mokulu pred brankára, ktorý neuveriteľne vystrelí výkrik, ktorý už kremončania načrtli. O pár minút neskôr je stále Cremonese zasiahnuté drevo, tentoraz s Brighenti, akcia, ktorá predbehla gól 2-0, prišla vďaka veľmi peknej osobnej akcii Piccola, ktorý začal z troch štvrtín a vystrelil troch oponentov ľavá uhlopriečka. V druhom polčase sa Kremoni ukážu byť silnejší ako súper, okamžite prejavujú veľkú agresiu a na 24. štvorhre. Zvyčajný Piccolo ide na vlajku, lopta v strede, na ktorú Claiton praskne a vloží loptu do siete. Brescia sa nemôže vrátiť do hry a končí sa výsledkom 2-0, ktorý umožňuje Kremončanom prejsť na jediný bod zhora, zatiaľ čo Brescia zostáva na 10 bodoch vo veľmi nebezpečnej pozícii a vychádza z píšťaliek početných priaznivcov. nasledujúce.

Bari-Cittadella 4-2
V druhom piatkovom odklade postupuje Bari plnou rýchlosťou a získava piate víťazstvo v San Nicole, keď na druhom mieste v rebríčku obsadil Cremonese. Aj v tomto prípade začali hostia silne naštartovať, dokonca i vpred, keď ručičky s hodinami ešte nedokončili druhé kolo. Roh Chiarettiho Salvi predpovedá hlavu Improtu na najbližšom stanovišti a nafukuje sieť Bari. Bari obviňuje ranu a na pár minút ide do zmätku, ale albánsky Basha premýšľa o 20 °, aby vyriešil situáciu hlavičkou, ktorá koriguje presný roh zasiahnutý Galanom na sieti. Remíza povzbudzuje alebo kohútiky, že pri 25 ° sa Capradossi dotýka siete výhody. O minútu neskôr sa Basha pokúsi vrátiť pomoc, ktorú dostal počas gólu, tým, že poslal Galanovi dobrú loptu, ktorá však zle mrhá. V druhej polovici Bari ide rovno do tretej minúty s obvyklou Improtou, ktorá konkretizuje výmenu na okraji oblasti medzi Busellato a Cissè a porazí Alfonso. V deviatej minúte druhej polovice má Cittadella veľkú šancu vyrovnať skóre, ale Micai nesúhlasí s veľkým zásahom do Chiaretti a Settembrini mrhá zle. Pri 3º Cissè zabalí ďalšiu pomoc pre Galano, ktorý tentokrát s nádychom triedy neodpustí. Cittadella je ohromená a Bari ju využíva pri 9 ° pri Bashe, ktorá vo veľkom dni slúžila ako Cissè ako asistent,
podpíše svoju osobnú ortézu a hru skutočne uzavrie. Pasa sieť pre Cittadella na 38. mieste nezmení veci. V San Nicole pred viac ako 15.000 4 divákmi Bari porazil Cittadella 2-XNUMX a beží, tentoraz sa zdá byť vážne, hrať absolútnu hrdinskú rolu v šampionáte a
hrať Serie A, ktorá v Bari chýbala príliš dlho. Séria A, ktorú si námestie hojne zaslúži.